درباره ما

گالری یراق H&D فعالیت خود را درسال ۱۳۸۷ به طور تخصصی در زمینه جدیدترین دستگیره های کابینت و یراق آلات مربوط به کابینت و قفل و دستگیره های درب چوبی با برند H&D آغاز نمود است و در طول این مدت سعی برآن داشته تا حد امکان رضایت مشتریان گرامی را جلب نماید و به لطف خداوند متعال و انتخاب شما عزیزان به فعالیت خود ادامه دهد.
امروزه تنوع در یراق آلات، اين امکان را برای تولید کنندگان صنایع چوبی فراهم آورده كه بتوانند به راحتي محصولاتي جديد و كارا توليد نمايند. مجموعه یراق آلات H&D تلاش نموده براي شما مركز كامل ارايه كننده اين تجهيزات و يراق آلات باشد در راستاي اين خدمت رساني و همچنين با توجه به ارزش وقت و وجود ترافيك هاي شهري در جهت تسهيل در امر خريد براي مشتريان عزيزمان در سال ۱۳۹۴ اقدام به راه اندازي اولين و تخصصي ترين فروشگاه اينترنتي يراق آلات و تجهيزات كابينت و دكوراسيون تحت عنوان H&D نموديم.
در این فروشگاه اینترنتی H&D سعي بر آن شده كلكسيونی از برند های مطرح خارجی و داخلی در زمينه یراق را در كنار هم قرار داده و با ارايه توضيحات فني در زمينه آشنايي و روش نصب اين تجهيزات بستر انتخاب مناسبي را براي شما عزيزان فراهم آوريم.

후원자

برو به بالا